Ry Otomotiv Kimya Ürünleri İmalat İthalat İhracat

Ebrayn Oto Bakım Ürünleri

Ebrayn

Siz de otomotiv dünyasında güvenilir bir partner arıyorsanız, Rüya Otomotiv'in ayrıcalıklarını keşfedin ve otomobilinizi Rüya gibi donatın

Adres
Saray Mahallesi Saraykent Sanayi sitesi 40. Cadde No:8 Kahramankazan / ANKARA
+90 (312) 395-04-72
+90 (312) 502-06-42
+90 (555) 982-95-87
+90 (555) 981-63-97
+90 (555) 982-95-87
info@ebrayn.com.tr
bg-shape

Hakkımızda

Hakkımızda

Oto elektrik malzemeleri ve oto yedek parçaları satışı ile girilen otomotiv sektörüne 1990 yılından itibaren oto aksesuarlarını da ekleyen Rüya Otomotiv, kurulduğu günden bu yana piyasada toptan ve perakende ürün satışlarını hızlandırarak sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Ürün çeşitliliği ve kalite ile ilgili politikasını müşterilerden gelen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda düzenleyen firma, oto bakım ürünleri imalatını da bünyesine ekleyerek, günümüz teknolojisine uygun dolum hatları, makineler ve diğer ekipmanlar ile üretim ve pazarlama ağını günden güne geliştirmekte ve sektörde hizmet etmeye devam etmedir. İki marka ile devam edilen üretimlerin yanısıra her biri sektöründe öncü pekçok firmanın da fason üretimini yapmaktadır. Uzun bir altyapı çalışmasının ardından 2018 yılında açtığı ikinci fabrikada aerosol dolumuna da başlayan firma ürün çeşitliliğini daha da arttırarak pazardaki yerini genişletmiştir.

Firmamız bütün üretimlerinde kaliteyi ve en iyi hizmeti prensip olarak benimsemiştir. Firmamız kalifiye personel çalıştırarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, standartlara uygun ürünleri sunmayı ve müşterilerin beklentilerine cevap verebilen bir marka olmayı ilke olarak benimsemiştir. AR-GE bölümü liderliğinde nitelikli mühendisler ve personeller ile her türlü soruna çözüm üretmekte ve ilk günkü heyecanla hedefleri doğrultusunda hızla yol almaktadır.